Takipçi Keyfi

Takipçi Keyfi

Takipçi Keyfi

Günümüzün en yaygın iletişim platformlarından biri olan instagram, video ve fotoğraflarınızı takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. İnstagram hatırı sayılır bir kullanıcıya sahiptir, bu yüzden paylaşımlarınızı  daha çok insana ulaştırma imkanınız bulunmakta. Paylaşım yapma sebebi beğeni almak olduğu için beğenileri yapacak takipçilere ihtiyaç vardır.

İnsanlar instagramda yakın bulduğu ya da tanıdığı profilleri takibe alarak o profildeki paylaşımları beğenirler. Sizde hem beğeninizi hem de takipçinizi arttırmak için takipçilerinize uygun paylaşımlar yapabilirsiniz.

Ne Kadar Takipçi O Kadar Beğeni

İnstagramda paylaştığınız video ve fotoğrafları ne kadar çok kişi görürse o kadar beğeni alabilir, bu görülme içinde sizin hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip olmanız gerekmektedir. İnstagram paylaşımlarınızın çok beğeni alması için instagram beğeni hilesi de kullanabilirsiniz. Kendinizi yormadan ya da bir yere para ödemeden kolayca beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Zorlanmadan, yorulmadan, bir sayfa takibi yapmadan ya da fotoğraf beğenme zorunluluğu olmadan takipçi ve beğeni hilesi ile hem takipçi hem de beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

Paylaşımı Yap Beğeniyi Sorma

Sosyal medya işlevselliği açısından geniş bir alan, bu alanı kullanımını biz kendimiz, çevremiz ve ilgi alanlarımıza göre şekillendirebiliriz. Bunun için ortak noktalarınız olan insanlar takip etmeye başlayabilir, etkileşimde bulunarak onlarında sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı ortak payda da olduğunuz insanlar bularak, aynı şehir, aynı okul, aynı iş gibi ortak alanlar keşfederek bir şeylere paylaşmak için sosyal medya kullanırız. Bu sosyal medya platformlarından ilk akla gelen instagramda da sizin paylaşımlarınızı beğenecek ve sizin profili takip edecek kişiler bulabilirsiniz.

Paylaşımlarınız düzenli yaptığınızda takipçileriniz sizi unutmayacak ve profilinizin aktif olduğunu düşünerek sizi takip etmeye devam edecektir. Takipçi sayınızla beğeni sayısı doğru orantılı olduğundan dolayı, beğenilerinizde değişmeyecektir. Bu yüzden hem takipçi hem de beğeni sayısı önemli olacağı için ek maliyet ya da fazla çaba harcamadan instagram beğeni arttırma yapabilir, beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Bir nevi instagramda takipçilerinizin sizi takip etmesi için onlara nedenler verin ki onlarda sizi takip edip, bir daha bırakmasınlar. Takipçilerinizin mesaj geri bildirim sağlayın, cevaplayın.

2017-05-27 11:36:48

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipçi Kasma İnstagram

Takipçi Kasma İnstagram

Takipçi Kasma İnstagram Twitter ile ilk kez ortaya çıkan takip etme ve takipçi özelliği İnstagram ile Nirvana’ya çıktı desek yanılmayız. Günümüzde birçok kişi İnstagram beğeni ve

İnstagram 5000 Takipçi Hilesi Ücretsiz

İnstagram 5000 Takipçi Hilesi Ücretsiz

İnstagram 5000 Takipçi Hilesi Ücretsiz Sosyal ağlar hayatımızda oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Günlük hayatta zamanımızın çoğunu sosyal ağlarda geçirmekteyiz. İnstagram da en fazla

İnstagram 300 Takipçi Hilesi

İnstagram 300 Takipçi Hilesi

İnstagram 300 Takipçi Hilesi İnstagram son dönemlerin en popüler sosyal ağı olma yolunda hızla ilerleyen bir platformdur. Tıpkı Twitter’daki gibi takip etme ve takipçi kazanma sistemlerinin